Планування виробництва: Завдання на виробництво

Планування виробництва: Завдання на виробництво

Важливість планування виробництва для вашого підприємства

З чого почати облік виробництва? З його планування!

Планування виробництва — ключовий елемент всієї виробничої діяльності. Саме воно дозволяє систематично та стратегічно керувати ресурсами, процесами та часом для досягнення поставлених цілей.

Управління підприємством оптимізує ефективність виробництва через систематичне та стратегічне планування виробництва. Воно включає в себе розробку та виконання виробничого плану, який визначає необхідність планування ресурсів підприємства для оптимального використання ресурсів у виробничих процесах.

Планування виробництва відповідає за:

 • Визначення необхідних ресурсів (сировина, матеріали, робочий час тощо)
 • Встановлення термінів виробничих циклів, випуску продукції та виконання завдань.
 • Прогнозування попиту на продукцію та визначення обсягів виробництва.
 • Оптимізацію процесів — пошук найбільш ефективних методів виробництва та розподіл завдань між виробничими ланками.

Планування виробництва в Ordage

Завдання на виробництво —  важлива опція у функціоналі Ordage, що дозволяє вам швидко та легко:

 • визначити, скільки і якої саме сировини вам потрібно для виконання певного замовлення,
 • чи є в наявності сировина для виконання цього замовлення
 • запланувати закупку сировини для замовлення, якщо її не вистачає на виробництві/складі.
 • Дати завдання на виготовлення певного виду продукції

З завданням на виробництво від Ordage ви:

 1. Будете використовувати ресурси — сировину й матеріали, ефективно — рівно стільки, скільки потрібно для замовлення, уникаючи псування/ складування надлишкової кількості сировини.
 2. Оптимізуєте процеси свого виробництва — замовлення, закупівлі і саме виробництво готової продукції. Чіткий, точний та ефективний план виробництва сприяє підвищенню продуктивності завдяки оптимізації процесів та раціональному використанню часу.
 3. Зменшите час виконання замовлення — коли нестача сировини відслідковується оперативно і своєчасно, завдання на закупівлю сировини видаються відповідно до цього, персонал виробництва немає проблем з операційним циклом, виробництво не зупиниться через просту помилку обліку. Ви оптимізуєте робочий час і процедуру виконання замовлення.
 4. Мінімізуєте ймовірність помилок і супутніх ризиків — те, що в умовах багатозадачності могла б упустити людина, сервіс прорахує точно й оперативно.

Як бачимо, Оrdage як сервіс автоматизації обліку виробництва сприяє ефективному плануванню виробництва та ресурсів підприємства. Це допоможе вам автоматизувати збір та обробку даних, реалізувати в повному обсязі всі виробничі плани та оптимізувати виробничі процеси, забезпечуючи високу ефективність підприємства.