Антикризовий менеджмент: як підприємству зробити х2 в прибутку і до чого тут автоматизація обліку

Антикризовий менеджмент: як підприємству зробити х2 в прибутку і до чого тут автоматизація обліку

В період економічних криз малому і середньому бізнесу приходиться особливо важко, незалежно від галузі. В такі часи своєчасні ефективні дії — на вагу золота, недбалість до фінансового управління призводить до серйозних проблем, фінансових витрат і навіть призупинення діяльності. Тож однією з найважливіших стратегій, яку підприємства повинні впроваджувати в умовах економічної нестабільності перш за все, є негайна автоматизація обліку

Чому коректний облік на підприємстві — перший крок подолання наслідків економічних криз?

 1. Зниження ризику. Налагоджений облік дозволяє знизити ризик фінансових витрат, вчасно виявляти проблеми та уникати непередбачених фінансових криз.
 2. Ефективне управління ресурсами. Налагоджений облік допомагає зрозуміти, які ресурси наразі доступні підприємству і як їх можна оптимально використовувати для досягнення більшого ефекту при мінімальних витратах.
 3. Планування та стратегія. Налагоджений облік дозволяє підприємству розробляти плани та стратегії для подолання економічних труднощів. За допомогою обліку можна визначити, які сфери бізнесу потребують підвищеної уваги та розвитку.
 4. Залучення інвесторів та кредиторів. Провідний облік є важливим аргументом привернення уваги інвесторів та отримання кредитів. Інвестори та кредитори більш вірять підприємствам з чіткими та надійними фінансовими даними.
 5. Збільшення конкурентоспроможності. Ефективний облік дозволяє бізнесу реагувати на зміни в економічному середовищі та адаптуватися до нових умов швидше, що сприяє збільшенню конкурентоспроможності і виживанню в умовах кризи.

Як підприємцю збільшити прибуток у сучасних умовах: систематизація як довгострокова стратегія подвоєння доходу

Ordage щоденно співпрацює з власниками малого та середнього бізнесу в Україні і готовий поділитися перевіреними досвідом порадами:

 • Проведіть інвентаризацію. Визначте кількість товарів на складі, розрахуйте ресурси та резерви для виконання замовлень. Основна мета — визначити, яких товарів ви маєте найбільше, щоб розробити на їх основі акційні пропозиції.
 • Фіксуйте залишки матеріалів. Навіть якщо ви досвідчений підприємець, неможливо тримати в голові всю інформацію про рух товарів. Тому важливо мати систему обліку, яка допоможе вам відстежувати залишки та матеріали.
 • Визначте собівартість. Використовуйте спеціальні інструменти для розрахунку собівартості продуктів, щоб встановити оптимальні ціни. Це допоможе вам отримувати більший прибуток.

скрін

 • Аналізуйте оборотність товарів. Створіть звіт про оборотність товару, щоб визначити, які товари продаються найкраще протягом певного періоду. Це допоможе вам зосередитися на найпопулярніших товарах та прискорити їх оборотність.
 • Вивчайте маржинальність продуктів. Звіт про маржинальність продукту дозволить вам з'ясувати, які товари приносять найбільше доходу після врахування всіх витрат. Ця інформація допоможе приймати більш обґрунтовані рішення.
undefined
 • Порівнюйте оборотність та маржинальність. Порівняйте дані про оборотність та маржинальність товарів, щоб визначити, які товари приносять найбільший прибуток та як можна збільшити їх ефективність.
 • Концентруйте рекламу на прибуткових товарах. Спрямуйте основний обсяг реклами на ті товари, що приносять найбільший прибуток, це допоможе залучити більше клієнтів та збільшити продажі.

Виконуючи ці прості, але систематичні кроки, ви зможете проаналізувати вартість бізнесу, зростити прибуток вашого підприємства вдвічі протягом року, створивши ефективну стратегію масштабування бізнесу.

Спробуйте весь функціонал Ordage без оплати або отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей Ordage для вашого бізнесу — https://my.ordage.com/page/register_form