Програми для ведення обліку: 5 аспектів, які потрібні підприємцю в першу чергу

Програми для ведення обліку: 5 аспектів, які потрібні підприємцю в першу чергу

Успішний бізнес — результат ефективного управління та дотримання облікових процедур. Для підтримки бізнес-операцій та забезпечення зручності підприємців, програми обліку стали невід'ємною частиною сучасного бізнесу. Однак, при великому розмаїтті програм обліку, вибір правильного облікового інструменту може бути складним завданням. Однак, ідеальний обліковий сервіс має містити:

1. Облік товарів 

Облік товарів — одна з ключових функцій програми для обліку товару, адже надає підприємцю необхідну інформацію:

Збірка і розбірка товарів

Функція збірки і розбірки дозволяє підприємствам, що здійснюють комплектацію та розкомплектацію товарів, зручно вести облік цих операцій, відвантаження товару тощо. В сервісі Ordage, ця функція надає можливість створювати складні комплектації товарів і розкомплектовувати їх за необхідністю, а також докладно фіксує всі зміни у структурі товарів. скрін

Інвентаризація 

Інвентаризація - це процес перевірки фактичних залишків товарів на складі та порівняння їх із записами в обліковій системі. Сервіс Ordage дозволяє легко проводити інвентаризацію шляхом сканування qr-кодів або вручну вводити дані. Точність інвентаризації допомагає уникнути втрат та надлишків товарів на складі.

Пошук за qr-кодом

Функція пошуку за qr-кодом є корисною для швидкого і точного ідентифікування товарів. В сервісі Ordage, підприємці можуть зручно використовувати qr-коди для пошуку товарів в базі даних. Це дозволяє значно збільшити ефективність обліку та обробки замовлень.

Списання

Функція списання дозволяє підприємствам відстежувати процес видалення товарів зі складу через пошкодження, псування або інші причини. В сервісі Ordage ця функція надає можливість вказати причину списання, дату та кількість списаних одиниць товару для забезпечення точності обліку.

Відвантаження 

Функція відвантаження всередині системи обліку товарів дозволяє підприємствам ефективно керувати процесом відправки замовлень клієнтам. У сервісі Ordage відвантаження замовлень автоматизується, забезпечуючи зручність та швидкість обробки замовлень та їхню доставку клієнтам вчасно.

2. Керування замовленнями

В сервісах і програмах обліку товарів керування замовленнями відповідає на ряд ключових питань успішної діяльності підприємства:

 • Що, коли і в якій кількості замовляти? Керування запасами допомагає визначити, які товари необхідно замовити, коли це зробити і в якому обсязі, виходячи з історії продажів, сезонності і тенденцій ринку.
 • Який рівень запасів необхідний? Визначення оптимального рівня запасів є ключовим для збалансування між зниженням витрат на зберігання і забезпеченням достатної кількості товару для виконання замовлень клієнтів.
 • Як визначити момент для повторного замовлення? Керування запасами допомагає встановити так звану "точку повторного замовлення" - це рівень запасу, при досягненні якого ви робите нове замовлення.
 • Як мінімізувати втрати від застарілого або не актуального товару? Ефективне керування запасами допомагає вчасно ідентифікувати і вирішувати проблеми з непродаваним або застарілим товаром.
 • Як оптимізувати використання простору складу? Відповідальне управління запасами дозволяє ефективно організувати простір складу, щоб максимізувати його використання і забезпечити легкий доступ до товарів.

3. Керування клієнтами

Функція керування клієнтами допомагає вести облік клієнтських баз, зберігати історію покупок, надавати персональні пропозиції та рекомендації. 

Керування клієнтами допомагає відповісти на низку важливих питань, які можуть вплинути на успіх вашого бізнесу:

 • Хто є нашими найціннішими клієнтами? Керування клієнтами допомагає ідентифікувати найбільш прибуткових клієнтів, тобто тих, хто приносить найбільше доходу.
 • Які потреби та вимоги наших клієнтів? Важливо розуміти, що важливо для вашого клієнта, щоб ви могли надати товари або послуги, які відповідають їх потребам і вимогам.
 • Як ми можемо покращити взаємодію з клієнтами? Аналіз інформації про клієнтів може допомогти вам виявити питання, які вимагають поліпшення, щоб покращити загальний досвід користувача.
 • Як ми можемо збільшити лояльність клієнтів? Керування клієнтами допомагає вам розробляти стратегії, які допоможуть збільшити задоволення клієнтів і, відповідно, їх лояльність.
 • Як ми можемо залучати нових клієнтів? Інформація про ваших поточних клієнтів може допомогти вам краще розуміти, який тип людей вам слід залучати.

Сервіс Ordage надає зручні інструменти для підтримки взаємодії з клієнтами та розвитку лояльності.

4. Керування контрагентами — дебіторська та кредиторська заборгованість

Керування контрагентами дозволяє отримати відповіді на критичні питання, які стосуються бізнес-відносин і взаємодії з іншими підприємствами, постачальниками, партнерами та клієнтами:

 • Хто є нашими ключовими контрагентами? 
 • Яка взаємодія з нашими контрагентами є найбільш повторюваною? Найбільш вигідною? Найбільш пролонгованою по часу?
 • Які угоди, умови та обов'язки ми маємо перед контрагентами? Ефективне керування контрагентами включає в себе утримання всіх деталей контрактів під контролем, що дозволяє запобігати непорозумінням та конфліктам.
 • Як ми можемо краще використовувати наші ресурси в роботі з контрагентами? Перегляд вашої взаємодії з контрагентами може виявити можливості економії ресурсів та підвищення ефективності.

5. Аналітика та звітність

Аналітика та звітність - надважливі інструменти для вивчення динаміки бізнесу, виявлення тенденцій та розвитку стратегій росту. Сервіс Ordage дозволяє створювати звіти про продажі, залишки товарів, фінансовий стан та інші показники для ефективного аналізу бізнесу.

Види звітності в Ordage:

 1. Обсяги продажів. Звіт про обсяги продажів дає змогу оцінити загальну активність бізнесу, визначити найбільш популярні товари та ідентифікувати підсегменти ринку, які потребують додаткової уваги. 
 2. Маржинальний прибуток. Звіт про маржинальний прибуток допомагає зрозуміти, який внесок в прибуток компанії робить кожен проданий товар. Це дозволяє зосередитись на найбільш прибуткових товарах та оптимізувати асортимент. 
 3. Оборотність товару. Звіт про оборотність товару дозволяє визначити, як швидко товари продавались та як довго вони перебували на складі. Це важливо для уникнення заторів та мінімізації витрат на зберігання. 
 4. Прибутковість клієнтів. Цей звіт допомагає ідентифікувати найбільш прибуткових клієнтів та розробляти стратегії для залучення нових клієнтів і збереження існуючих. 
 5. Рентабельність за видами товарів та послуг. Цей звіт дозволяє порівняти рентабельність різних товарів та послуг і приймати рішення щодо їхнього розвитку або виведення з асортименту. 
 6. Динаміка середнього запасу. Звіт про динаміку середнього запасу допомагає контролювати рівень запасів і уникати надмірного або недостатнього зберігання товарів. 

Відкриття і успішне функціонування бізнесу — підприємницький виклик. Проте вибір правильної програми обліку, що задовольняє потребам бізнесу, може значно спростити роботу.

Ordage - це сучасний та надійний сервіс товарного обліку, що надає підприємцям широкий спектр функцій для ефективного управління бізнесом. Для використання сервісу, підприємцям не потрібно встановлювати додаткові програми або інфраструктуру, оскільки Ordage працює в хмарі та доступний для використання в будь-який час з будь-якого комп’ютера, що має доступ до Інтернету.

Почати облік в Ordage — легко!

Завдяки простому та зрозумілому інтерфейсу, Ordage дозволяє швидко розпочати роботу з програмою навіть без особливих навичок облікового обслуговування. Підприємці можуть створювати облікові записи для різних складів або підрозділів бізнесу, забезпечуючи чіткий розподіл обов'язків та доступу до інформації.

Функція обліку товарів дозволяє детально фіксувати інформацію про кожен товар, включаючи назву, артикул, категорію, залишки на складі (посилання на ст. 22), вартість закупівлі та реалізації. Підприємці можуть швидко переглядати залишки товарів та отримувати статистику про рух товарів за певний період часу.

✅ У сервісі Ordage, підтримка клієнтів виконується через облікові записи та зручну систему тікетів. Клієнти можуть звертатися до служби підтримки за допомогою та отримувати відповіді на свої запитання та звернення.

Безпека даних в Ordage є пріоритетом. Сервіс використовує сучасні технології шифрування для захисту конфіденційної інформації та персональних даних користувачів.

✅ Ordage допомагає підприємцям ефективно керувати складськими процесами, контролювати залишки товарів, оптимізувати рух товарів та забезпечувати вчасні поставки.

Функція збірки і розбірки, інвентаризація, пошук за qr-кодом, списання та відвантаження дозволяють зручно виконувати операції зі складом та точно відстежувати всі зміни і пересування товарів.

Завдяки всім цим функціям, сервіс товарного обліку Ordage стає незамінним інструментом для підприємців, що допомагає забезпечити ефективне управління бізнесом, мінімізувати ризики та забезпечити стабільний розвиток підприємства.

Спробуйте весь функціонал Ordage без оплати або отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей Ordage для вашого бізнесу - https://my.ordage.com/page/register_form