Успішний бізнес в Instagram: 7 кроків до успіху з Ordage

Успішний бізнес в Instagram: 7 кроків до успіху з Ordage

Соціальні мережі вже давно стали не тільки місцем для спілкування та обміну знаннями, а й потужними інструментами для бізнесу. Instagram, одна з найпопулярніших соціальних платформ, надає величезні можливості для створення інтернет-магазинів та залучення аудиторії з усього світу. Якщо ви мрієте про власний успішний Instagram магазин, вам слід врахувати кілька ключових аспектів, які допоможуть здійснити вашу мрію. У цій статті ми детально розглянемо, як створити та просунути Instagram магазин, а також подамо приклади успішних бізнесів на цій платформі.

Чому саме Instagram магазин?

Перш ніж перейти до практичних порад, давайте з'ясуємо, чому бізнес в Instagram має великий потенціал для сучасного підприємця:

 1. Велика аудиторія:

— Щомісячна кількість активних користувачів Instagram перевищує 2 мільярди осіб. 

— В 2021 році  Instagram став найпопулярнішим для завантаження додатком. 

— Instagram займає третє місце серед соціальних мереж за популярністю серед американських підлітків, поступаючись Snapchat і TikTok. 

 1. Візуальний контент. Instagram — це, в першу чергу, візуальна платформа, де головну роль відіграють фотографії та відео. Ви можете привертати увагу клієнтів за допомогою привабливих фото ваших товарів та оригінального контенту.
 2. Функції магазину. Instagram надає ряд корисних інструментів для створення магазину, таких як кнопки "Придбати зараз" та "Подивитися товар", тегування товарів на фото, а також інтеграцію з платформами для онлайн-торгівлі.
 3. Соціальна довіра: Активність в Instagram допомагає підвищити довіру клієнтів до вашого бренду. Регулярні публікації та активний контакт з підписниками допоможуть побудувати сприятливе враження про вашу компанію.

Як побудувати успішний Instagram-бізнес

Крок 1: Вивчення ринку та конкурентів

Перед тим, як відкрити Instagram магазин, важливо провести детальне дослідження вашого ринку та конкурентів. Визначте вашу нішу та цільову аудиторію. Подивіться, які вже існують магазини у вашій сфері, порівняйте їх стратегії. Деякі з популярних магазинів можуть бути вашими навчальними прикладами.

Наприклад, як це сталося з Рawfectlymadeforpets — магазином аксесуарів та кормів для домашніх тварин. Instagram: @pawfectlymadeforpets https://www.instagram.com/pawfectlymadeforpets/

На ринку є багато схожих магазинів, але не всі вони активно ведуть свої соціальні медіа, формують спільноту людей, що люблять домашніх тварин, а головне — поєднують це зі своїм продуктом. 

Тож, стратегіями бренду стали:

 • Використання яскравих та привабливих фото своїх товарів.
 • Освітлювальний контент про догляд за тваринами та цікаві факти про різні породи.
 • Залучення клієнтів до участі у конкурсах та розіграшах з подарунками для їх улюбленців.
 • Активна взаємодія з підписниками шляхом відповідей на коментарі та особистих повідомлень.

Крок 2: Створення аккаунту та профілю магазину

Після аналізу ринку та конкурентів, вам потрібно створити аккаунт на Instagram та створити профіль вашого магазину. Виберіть легкий та запам'ятовуваний нікнейм, який пов'язаний з вашим брендом. Обов'язково додайте логотип або фото, яке відповідає стилістиці вашого бренду. Заповніть біо вашого профілю інформацією про ваш бізнес, включаючи посилання на ваш веб-сайт або онлайн-магазин.

Крок 3: Брендінг та візуал

Брендинг — це ключовий аспект успішного бізнесу. Створіть унікальний логотип, оберіть колірну палітру, шрифти та стиль, який відображає вашу нішу та цінності бренду. Пам'ятайте, що візуальний контент має велике значення на Instagram, тому створюйте привабливі та професійні фото та відео.

На прикладі бренду "NaturalBliss" (https://www.instagram.com/thenaturalbliss/) — магазину, який спеціалізується на продажу натурального молочного крему, бачимо, що вони створили свій Instagram-магазин, щоб залучити шанувальників здорового образу життя, пропонуючи їм якісний продукт щоденного вжитку.

"NaturalBliss" створив свій унікальний логотип з натуральними елементами та обрав природні кольори для своєї палітри. Візуальний контент на їхній сторінці викликає почуття природності та екологічності.

Крок 4: Вибір контенту та контент-планування

Привабливий та цікавий контент є ключовим для привертання уваги і залучення аудиторії. Розробіть контент-план, в якому зазначте теми публікацій, графік та типи контенту, які ви будете використовувати. Пам'ятайте, що в Instagram найпопулярніший тип контенту — візуальний (фотографії та відео, сторіз і рілс). Спробуйте різноманітні формати для більшої ефективності.

Контент-маркетинг — ключовий інструмент залучення та утримання аудиторії. Створіть різноманітний та цікавий контент, що буде відповідати інтересам та потребам вашої цільової аудиторії. Розробіть контент-план, в якому визначте теми публікацій, час та регулярність публікацій.

Інший приклад: Магазин "HealthyBites" Instagram: @healthybites_tg 

https://www.instagram.com/healthybites_tg/

https://www.instagram.com/healthybites_tg/

"HealthyBites" — це магазин корисних для здоров’я солодощів, який активно використовує Instagram для просування своїх продуктів. У своїй контент-стратегії бренд використовує фото і відео матеріали, рецепти нескладних страв, підбірки солодощів під різні приводи, робить акцент на безглютеновій продукції тощо.

Крок 5: Використання інструментів магазину

Instagram надає ряд корисних інструментів для підтримки бізнесу. Використовуйте їх для оптимізації вашого магазину та залучення більшої кількості клієнтів.

 1. Кнопки "Придбати зараз" та "Подивитися товар": Додайте кнопки з посиланнями на ваш інтернет-магазин або популярні товари, щоб зробити процес покупки зручним для клієнтів.
 2. Тегування товарів на фото: Додавайте теги до ваших публікацій, щоб дати клієнтам можливість перейти до сторінки товару та придбати його.
 3. Instagram Insights: Використовуйте аналітику, щоб відстежувати ефективність вашого контенту та розуміти, які публікації найбільше привертають аудиторію.
 4. Інтеграція з іншими платформами: Приєднайте ваш Instagram магазин до вашого Facebook або онлайн-магазину для зручного управління.

Успішні Instagram магазини — результат поєднання творчості, знань про вашу аудиторію та ефективного використання інструментів платформи. Дотримуйтесь цих кроків, постійно експериментуйте та розвивайте вашу спільноту — так ви зможете створити успішний Instagram магазин, який принесе не тільки прибуток, а й задоволення від творчого процесу та взаємодії з аудиторією.

Крок 6: Продажі в переписках

Персональний підхід до клієнтів - ключовий фактор успіху на Instagram. Спілкуйтеся зі своїми клієнтами у приватних повідомленнях, відповідайте на їхні питання, надавайте консультації та допомагайте з вибором продуктів. Такий підхід збільшить лояльність та задоволеність клієнтів. Дотримуйтесь основних правил:

 • Підкресліть людський аспект. Пам'ятайте, що ви спілкуєтесь з людьми, а не просто з акаунтами. Завжди починайте з вітання, використовуйте ім'я клієнта, проявляйте повагу і доброзичливість у своєму листуванні.
 • Будьте зрозумілими та структурованими. Пам'ятайте, що надто довгі або складні повідомлення можуть змусити клієнта втратити інтерес.
 • Зосередьтеся на перевагах, а не на функціях. Намагайтесь продемонструвати, як ваш продукт може вирішити проблему або задовольнити потребу клієнта, а не просто перелічувати його особливості. Повідомте, які переваги можна отримати від використання вашого товару.
 • Уникайте агресивних тактик продажу. Не намагайтесь нав'язувати свій товар. Це може відштовхнути потенційного покупця. Замість цього, пропонуйте йому вибір і дайте час на роздуми.
 • Запропонуйте додаткову допомогу або консультацію. Під час особистого листування, завжди запропонуйте вашу допомогу або консультацію. Це допоможе  вирішити будь-які сумніви або запитання, які може мати клієнт.

Крок 7: Контролируйте весь рух товарів для продажу.

Якщо ви працюєте в сфері торгівлі, ваша професійна увага щоденно обертається коло таких питань:

 • Де мій товар і як він продається?
 • Скільки мені коштує товар з урахуванням того, що ціна закупки постійно змінюється?
 • Скільки мені винні грошей і скільки винен я?
 • Скільки часу мій товар на реалізації?
 • Що продається краще?
 • Який товар приносить більше прибутку?
 • СКІЛЬКИ Я ЗАРОБЛЯЮ НАСПРАВДІ?

Ordage надає вичерпне розуміння, як насправді працює ваш бізнес

Обраховуйте собівартість товару

Керуйте замовленнями

Контролюйте закупівлі

Володійте інформацією про рух товару

Аналізуйте прибутковість і рентабельність

Від оперативності отримання цієї інформації залежить весь успіх товарного бізнесу, а головне, що ця інформація завжди вам доступна, якщо ви ефективно ведете свій товарний облік. Точне відстеження запасів товарів на складах, інформація про наявність продукції та її рух на кожному етапі постачання та продажу, оперативний контроль залишків — коли товарний облік працює як годинник, ви швидше обертаєте товари, а значить, заробляєте більше за той же період.

Ordage — передова система управління складом, зручний сервіс автоматизації обліку товару, складу, виробництва, що дозволяє підприємствам ефективно керувати всіма аспектами складського управління, забезпечуючи точний контроль над запасами та рухом товарів в режимі реального часу:

Відкриття успішного Instagram-магазину — важливий та комплексний процес, що потребує уваги до деталей та креативного підходу. Оберіть відповідну нішу, створіть сильний бренд, розвивайте якісний візуальний контент та використовуйте контент-маркетинг для залучення аудиторії. Відповідайте на питання клієнтів у переписках та обліковуйте товари зручним способом. А для того, щоб бізнес був безупинним та прибутковим, ведіть ефективний облік товарів. Нехай ваш Instagram-магазин принесе вам успіх та задоволення від побудови власного бізнесу!

Спробуйте Ordage протягом 14 днів безкоштовно

Спробуйте весь функціонал Ordage без оплати або отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей Ordage для вашого бізнесу - https://my.ordage.com/page/register_form