Закупівлі? Вчасно, якщо з Ordage!

Закупівлі? Вчасно, якщо з Ordage!

Успішна торгівельна або виробнича діяльність просто неможлива без налагодженого процесу обробки закупівель.  На щастя, сьогодні за допомогою сучасних й зручних інструментів можна легко здійснювати якісний облік торгівлі , а також контролювати та оптимізувати свої закупівлі всього у декілька кліків.

 1. Контроль за закупівлями допомагає підприємству ефективно витрачати кошти, уникати зайвих витрат і оптимізувати бюджет. Правильний контроль серйозно знижує ризики, пов'язані з поганими постачальниками, недостатньою якістю товарів або змінами на ринку.
 2. Завдяки контролю підприємство може бути впевненим, що отримає необхідні ресурси та матеріали вчасно, що дозволяє уникнути затримок у виробництві чи обслуговуванні клієнтів.
 3. Підвищення конкурентоспроможності. Ефективний контроль за закупівлями дозволяє підприємству зберігати конкурентну перевагу на ринку, зокрема, завдяки зниженню витрат і підвищенню якості.
 4. Створення стратегічних партнерств. Підприємство може вибирати та укладати стратегічні партнерства з надійними постачальниками, завдяки чому може отримувати кращі умови і угоди.
 5. Планування та бюджетування. Контроль за закупівлями допомагає у плануванні бюджету та прогнозуванні витрат, що є важливою частиною стратегічного управління підприємством. Крім того, правильний контроль за закупівлями спрощує облік і аналіз даних, що важливо для прийняття управлінських рішень.

Поліпшення процесу закупівель з Ordage

 1. На базі власних звітів сервіс дозволяє аналізувати рентабельність за видами товарів, оборотність товару, звіт про динаміку середнього запасу тощо і на базі цієї аналітики формувати закупівлю найбільш маржинальних, популярних та високооборотних позицій.
 • Автоматизація обліку товарів надає підприємствам можливість зберігати всю інформацію про постачальників, товари та угоди в одній централізованій базі даних:
 • Сервіс дозволяє підприємствам в режимі реального часу відслідковувати кількість товарів на складі. Це допомагає уникнути дефіциту або перебоїв у постачанні, а також зменшити надлишкові запаси, що може знизити витрати.
 • Ordage автоматизує багато рутинних завдань у процесі закупівель, таких як створення замовлень та обробка документації. Це звільняє працівників від монотонної роботи та дозволяє їм зосередитися на стратегічних аспектах закупівель.
 • Моніторинг витрат. Сервіс дозволяє підприємствам точно відслідковувати всі витрати, пов'язані з закупівлями, оперативно створювати бухгалтерські звіти. Це допомагає контролювати бюджет та вчасно виявляти потенційні економічні вигоди.  Завдяки ефективному управлінню закупівлями та моніторингу витрат, підприємства можуть зменшити витрати і підвищити прибутковість.
 • Аналіз даних. Ordage забезпечує можливість аналізувати дані про закупівлі, що допомагає ідентифікувати ефективні та неефективні стратегії та угоди.

Як видно, Ordage стає надійним партнером для торгівельних і виробничих підприємств у контролі та оптимізації закупівельних процесів. Завдяки  Ordage бізнес може знижувати витрати, підвищувати ефективність та залишатися конкурентоспроможним на ринку.

Спробуйте роботу в Ordage безкоштовно протягом 14 днів

Спробуйте весь функціонал Ordage без оплати або отримайте безкоштовну консультацію  щодо можливостей Ordage для вашого бізнесу - https://my.ordage.com/page/register_form