Як максимально спростити облік товарів без втрати його ефективності

Як максимально спростити облік товарів без втрати його ефективності

У сучасному бізнесі ефективний облік товарів є одним із ключових факторів успіху для підприємств. Незалежно від розміру та галузі діяльності, точний та надійний облік є важливим елементом оптимізації процесів, контролю за запасами, а також прийняття обґрунтованих рішень. Завдяки технологічному прогресу, сучасні інструменти та рішення допомагають підприємствам забезпечити якісний облік товару та вести ефективний управлінський контроль.

Ordage — сервіс, спеціалізований у сфері обліку товару, обліку виробництва та складських процесів. Його основна мета — надати компаніям зручний та надійний інструмент управління запасами та оптимізації обліку. Ordage дозволяє легко відстежувати рух товару, контролювати запаси, вести точний облік, а також аналізувати доходи/витрати. Це рішення спрощує бізнес-процеси, допомагає уникнути помилок та покращити продуктивність.

Чому важливо мати систему обліку товарів?

Ефективний товарний облік - основа успішного функціонування бізнесу. Облік товарних запасів необхідний для планування закупівель, контролю товарів, обслуговування клієнтів, оптимізації роботи складу та руху товарів. Вірний облік допомагає уникнути дублювання та втрати товарів, забезпечити вчасну поставку та реалізацію товару. Завдяки систематичному обліку підприємство може зосередитися на стратегічних питаннях та розвитку бізнесу. 

Проблеми підприємства через несистематизований облік

Багато компаній стикаються з рядом проблем, коли облік товарів не ведеться систематично або базується на застарілих методах. До таких проблем можна віднести:

 • Некоректна інформація про запаси. Несистематичне ведення товарного обліку може призвести до некоректної інформації про наявність товарів на складі або перевищення запасів.
 • Втрати товару. Недостатній контроль над запасами супутній з товарними втратами через порушення термінів придатності, пошкодження або крадіжку.
 • Неефективний облік може призвести до затримок у поставках товарів, що негативно впливає на якість обслуговування клієнтів.
 • Фінансові ризики. Несистематичний товарний облік ФЩП чи інших форм господарської діяльності некоректно відображає розрахунок фінансових показників, призводить до збільшення затрат та зниження прибутку.
 • Втрата конкурентних переваг. Контроль за запасами та оптимізація обліку допомагають підприємству бути більш конкурентоспроможними, забезпечувати вчасну поставку та задоволення потреб клієнтів.
 • Втрата клієнтів. Складність планування. Неефективний облік ускладнює планування закупівель та роботи складу, що може призвести до затримок у виконанні замовлень та незадоволення клієнтів.

Некоректний облік товарів має серйозні наслідки  для підприємства:

💢 Втрати прибутку.

💢 Зменшення кількості клієнтів.

💢 Зростання витрат.

💢 Втрата конкурентних переваг.

💢 Фінансові ризики.

Ordage: зручний та надійний облік товарів

Торгові, виробничі, логістичні підприємства шукають свої ідеальні програми товарного обліку, що закривали б пул їх задач. Ми представляємо Ordage — зручний сервіс, який допомагає компаніям вирішити проблеми, пов'язані з обліком товарів та складськими процесами. Використання Ordage дозволяє ефективно вести облік товарів, контролювати рух запасів, забезпечувати точність та надійність даних.

Ordage пропонує такі важливі можливості:

Як користуватися Ordage?

 1. Реєстрація. Перший крок - зареєструватися на платформі Ordage та створити особистий обліковий запис. 
 2. Додавання товарів. Після реєстрації додайте список товарів, які ви плануєте вести у обліку. 
 3. Заповнення інформації. Додайте детальну інформацію про товари, таку як опис, ціна, категорія та інші характеристики. 
 4. Звіти та аналітика. Використовуйте звіти та аналітику Ordage для отримання важливої інформації про стан запасів, продажів та фінансових показників.
 5. Безпека даних. Ordage забезпечує захист даних користувачів, їх безпеку та конфіденційність.

Ordage — простий та зручний інструмент для обліку товару, що допомагає підприємствам оптимізувати процеси, контролювати запаси та приймати обґрунтовані рішення.

Спробуйте весь функціонал Ordage без оплати або отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей Ordage для вашого бізнесу - https://my.ordage.com/page/register_form.